Villa Lidköping BK - Glädje, engagemang, framåtanda!

Svensk elitbandy Svensk elitbandy

Kontakta oss

 


Det är vi som jobbar på Villa Lidköpings kansli:

Jonas Johansson

Klubbchef

Tel: 0510-77 12 10
jonas.johansson@vlbk.se

 

Viktor Bergkvist

Föreningsutvecklare

Mob: 076 – 77 12 122
viktor.bergkvist@vlbk.se

 

 

Katarina Carlsson

Kanslist

Tel: 0510-77 12 09
katarina.carlsson@vlbk.se

Li Larsson

Ekonomi

Tel: 073 - 522 03 37
li.larsson@vlbk.se 

Hasse Bergqvist

Materialare 

Tel: 070 - 530 00 89
hasse.bergqvist@vlbk.se

Rasmus Abrahamsson

Kommunikatör

072 - 216 96 00
rasmus.abrahamsson@vlbk.se

Marknad, event & konferens

Sofia Hauge

076 - 876 04 59
sofia@vlbk.se

 

Restaurang Villa

Lunchrestaurang

Tel: 0510-77 12 15
restaurangvilla@vlbk.se
Hemsida: www.restaurangvilla.se

Kansliets ordinarie besökstider:

Måndag 13.00-16.00
Tisdag-torsdag 8.00 – 16.00
Fredag 8.00 – 14.00
Lördag-söndag stängt
Lunchstängt 12.00 – 13.00

Besöksadress:

Sparbanken Lidköping Arena, plan 3.

Bankgironummer:

405-9648

Post skickas till:

Villa Lidköping BK
Sparbanken Lidköping Arena
Mellbygatan 54
531 51 LIDKÖPING

Skicka meddelande

Namn:

E-post:

Telefon:

Meddelande:

Annonser

Billinge
McDonalds - Villamålet
Restaurang Villa
Restaurang Villa

Huvudpartner

Sparbanken Lidköping

Guldpartners